Sektör olarak Tente ve Branda Sanayici İş insanların öncülüğünde ekonomimize katkı sağlamak amacıyla Tekstil yan Sanayi ürünleri ile birlikte Yenilikçi ,Esnek Kompozit Malzemelerin Tasarımı,Üretim ve dağıtım konularında faaliyet gösteren Yurt içi ve Yurt Dışı firmalara kılavuzluk etmektedir.

Zaman Zaman Yurt dışındaki firmaların katılımı ile birlikte sektördeki temsilcilerimize  çeşitli seminerler vermekteyiz.

<<Birlikte Başarırız>>sloganıyla hareket ederek,kalitesini ve inovatif gücünü de kullanarak üyelerimize her alanda yardımcı olarak ,çalışma alanlarında farklı uygulamalar ve çözümler sunarak firmalarına katkı sağlayacak katma değerlere dikkat çekmekteyiz.

Tente ve Branda sektöründe kullanılan değişik,yeni ürün ve çözümleri ile bunların Türkiye de ve Dünyada uygulanan farklı projeleri üyelerimizle paylaşmaktayız.

Sektörümüz de 100’ i aşkın Firma ihracat gerçekleştirmektedir.Gün geçtikçe artan bir ivme ile sektörümüzün  çok daha iyi bir konumda olduğunu vurgulamak isterim .

Bu Başarı geçmişten günümüze gelen disiplinli,kaliteli ve hep birlikte çok çalışarak Toplam Kalitenin sonucudur. Kalitenin ne kadar önemli olduğunu işaret ederek Kalite var ise Pazarında  her zaman olabileceğini ,sektörümüzün Yurt dışında daha iyi bir konumda temsil edileceğini ,ayrıca önümüzdeki günler daha çok Başarılı İşlere İmza Atacağımızı dile getirmek isterim .

Bizleri Takip etmeye Devam Edin…….

TBUD TENTE VE BRANDA SANAYİCİ İŞ ADAMLARI DERNEĞİ

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

MEHMET ÖZÇELİK