Başkanın Mesajı

Birlikte Daha Güçlüyüz…

2021 Kasım ayında gerçekleştirdiğimiz genel kurula katılan bütün saygıdeğer üyelerimizi yürekten saygı ve sevgi ile selamlıyorum. Katılımın yüksek olması bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Oylarını geçen dönemde olduğu gibi aynı yönetim kadrosu ile paylaşan değerli Tbüd üyelerine yeni yönetim kurulu başkanı olarak yeni yönetim adına teşekkürlerimi sunuyorum.

Yeni dönemde yönetim kurulu olarak, yaşamış olduğumuz pandemi günlerini bir an önce geride bırakarak geleceğimiz için Tbüd yönetim kurulu olarak derneğimizin önceliklerini, ihtiyaçlarını belirledik ve bu yönde yoğun bir çalışma süreci içine girdik.

Ana hedeflerimiz Tbüd derneğinin bilinirliğini ve üyelerimiz arası sosyalleşmeyi sağlamak ve standartlarımızı her geçen gün arttırmaktır. Dünyamızın hızla gelişip değiştiği bir süreçte teknik, teknoloji, inovasyon ve ar-ge ile çalışmak ve bu unsurlara önem vermek ve gereğini yapmak için hepimize fazla fazla görevler düşüyor. Tüm gücümüz ile daha gelişmiş ve geleceğe umutla bakan Türkiye için, hepimizin canla başla çalışması gerekir.

Dünyada yaşanan covid19 salgını, iklim değişikliği ve ekonomik krizlerin oluşturduğu belirsizliklerin hüküm sürdüğü zor bir dönemden geçiyoruz ve bu zor dönemleri hep birlikte atlatacağız.

Tüm değerli Tbüd üyelerini saygı ve sevgi ile selamlıyorum.

Mehmet ÖZÇELİK
Yönetim Kurulu Başkanı

Birlikte daha güçlüyüz…

Üyelerimizin memnuniyetini ve derneğimizin altyapısını geliştirip, sürekliliğini sağlamak ve tüm paydaşlarımıza yararlı olmak üzere çevreye duyarlı projelerle, kalite ve müşteri memnuniyeti yönetim sistemini sürekli iyileştirerek etkinliğini arttırmaktır.

YÖNETİM KURULUMUZ
Mehmet ÖZÇELİK

Yönetim Kurulu Başkanı

A.İlhan TANRISEVER

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Orhan DOĞAN

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Ömer Semih KOYUTÜRK

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Ömer Sami ÖZÇELİK

Genel Sekreter

Harun Raşit CEBECİ

Halkla İlişkiler Sorumlusu

Ersin TURGUT

Reklam ve Medya Sorumlusu

Ahmet SARI

İstanbul Dışı İlişkiler Sorumlusu

Cem ÖZMETİN

Sayman

Hüseyin VURAL

Ege Bölgesi Sorumlusu

Bayram TEKİN

Akdeniz ve Güney Doğu Anadolu Bölgesi Sorumlusu

Mehmet VAROL

Ankara ve İç Anadolu Sorumlusu

Cem IŞIK

Sosyal Medya Sorumlusu