2013 Yılında prömiyerini gerçekleştiren R+T TURKEY ;Panjur,tente,kapı-geçiş sistemleri ve güneşten koruma sistemlerine dair Türkiye’deki tek ticari Fuardır.


20-22.10.2022 Tarihlerinde gerçekleştirilen Fuara Derneğimize üye olan 23 firma ve diğer sektör temsilcilerimizin katılımları ile birlikte Başarılı bir şekilde gerçekleşmiştir. 

Fuarımız iki katı büyümeye ulaşmıştır. Bu anlamda ,fuara katılan Ulusal Ve Ulusalarası Firmalar ürün ve teknolojilerinin güncel gelişmelerine ilgi duyan tüm sektör profesyonellerini ve ziyaretçilerini standlarında en iyi şekilde ağırlamıştır.

Bizlerde Dernek olarak Fuarımızda standımızla birlikte sektör temsilcilerimizin en büyük destekçileri olarak ve her zaman yanlarında olduğumuzu göstermiş olduk.

Fuarımıza Yunanistan ,İran,Bulgaristan ,Sırbistan,Irak,Romanya,Rusya,Almanya ,Fas başta olmak üzere Kuzey Afrika ülkeleri ile 100 ‘e yakın ülkeden ziyaretçi katılımı gerçekleşmiştir.

İç ve Dış Güneş Koruma Sistemlerinin Türkiye’de ve Fuara katılım gösteren ülkeler için talebin yükselmesine olanak sağlamıştır.

Gerçekleştirdiğimiz Fuarımız,yükselen bu talep doğrultusunda yurt içinden ve yurt dışından katılım sağlayan sektör profesyonellerine ilham olarak yeni iş ve işbirliklerine olanak sağlamıştır.

Önümüzdeki (2023) yılında da gerçekleşecek olan ULUSLARARASI GÜNEŞTEN KORUMA VE OTOMATİK KORUMA VE OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ FUARI R+T TURKEY ,Güneşten Koruma ve Otomatik Kapı Sistemleri alanında Avrasya ,OrtaDoğu ve Kuzey Afrika’daki tek Uluslararası Ticaret Fuarı olma özelliğini sürdürmektedir.

Fuarımız,İç ve Dış Gölgelendirme Sistemleri (Güneşten Koruma Sistemleri) ,Tenteler,Panjurlar,Kepenkler,Pergolalar,Kepenkler,Pergolalar,Stor Perdeler,Teknik Tekstil ürünleri ilgili geniş yelpazede ürün ve teknolojilerini kapsamaktadır.

Yeni yılda (2023) te 6. Kez düzenlenecek olan R+T TURKEY ULUSLARARASI GÜNEŞTEN KORUMA VE OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ Fuarımızda Tüm üyelerimizle,diğer sektör temsilcilerimizle yeniden buluşmak umuduyla Herkese İşlerinde Başarılar Diler, Sektörümüz için Hayırlara Vesile olmasını içtenlikle temenni ederim .

Sevgi ve Saygılarımla

TBUD TENTE VE BRANDA SANAYİCİ İŞ ADAMLARI DERNEĞİ

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

MEHMET ÖZÇELİK